.

.

New
Tongina Пар Neoprene Зглоб Тежина Работи За Обука За Вежбање Фитнес Рака Тегови Sandbag

Tongina Пар Neoprene Зглоб Тежина Работи За Обука За Вежбање Фитнес Рака Тегови Sandbag

DEN 671.76

Тековен
Во продавницата

Компактен, удобно, мека површина го спречува кожата од гребење.Прилагодливи рака одговара на било која големина на рачниот зглоб и зглобови.Хривнија стил тежина, лесно се земе за вклучување/ исклучување, но без да паѓа.Премиум neoprene зглоб sandbags; удобност и трајност со засилен крои и neoprene баласт.Одлично за дома вежбање, пешачење, џогирање, core обука, аеробик, фитнес и сл.Опис : Премиум neoprene зглоб sandbags; удобност и трајност со засилен крои и neoprene соочи - Хривнија стил тежина, лесно се земе за вклучување/ исклучување, но без да се грижиш паѓа - Компактен, удобно, мека површина го спречува кожата од гребење - Прилагодлив рака одговара на било која големина на рачниот зглоб и зглобови - Одлична за домашни вежбање, пешачење, џогирање, core обука, аеробик, фитнес и сл.Спецификација : - Материјал : Neoprene - Тежина : 0.55 lb/ 250g - Целосна должина : 32cm/ 12.6 инчи - Боја : Red Package Вклучува : 2 Парчиња Зглоб Тегови.

Останатите карактеристики

Обновено

Слични понуди