.

.

New
Интел SSD DC P3700 Серија SSDPEDMD020T401 (2.0 ТБ, 1/2 Висина PCIe 3.0, 20nm, MLC)

Интел SSD DC P3700 Серија SSDPEDMD020T401 (2.0 ТБ, 1/2 Висина PCIe 3.0, 20nm, MLC)

DEN 4031.76

Тековен
Во продавницата

Моќ извира покриени од еден ден.СТРУЧНО ТЕХНИЧКА ПОМОШ : Вистински експерти на располагање 24/7 за да им помогне со поставување на поврзување, прашања, проблеми и многу повеќе.Ако ние не може да се поправи тоа, ние ќе ви испратиме е-подарок карта за куповната цена на вашиот опфатени со производот или да го замени. .Пробив перформанси.Modernizes податоци центар за складирање.Сеопфатно решение.Докажан квалитет и сигурност.Intel Цврста Состојба Диск носи екстремни податоци автопат директно на Intel Xeon процесори со до шест пати побрз пренос на податоци брзина од 6 Gbps SAS/SATA SSDs.

Останатите карактеристики

Обновено

Слични понуди