.

.

New
12 Парчиња на Бања Туш Завеса Прстен за Завеса Туш Кука Дома Декорација Шарени Апстракт Современите Остава

12 Парчиња на Бања Туш Завеса Прстен за Завеса Туш Кука Дома Декорација Шарени Апстракт Современите Остава

DEN 0.00

Тековен
Во продавницата

Туш завеса кука : Постојат 12 во сет, што може да се користат на многу начини.Големина На : кука големина е 1.45x1.45in /3.7x3.7cm, која може да се користи за прачки со дијаметар 0.3"-1.1" (8-28mm).Материјал : Изработени од нерѓосувачки челик, смоли, стакло, издржлив, лесен да се менува, не е лесно да ' рѓа кога е поставен во купатило и други места со висока влага.Модел : Еден-двострано печатење дизајн, дизајн на различни модели, богати бои, а фестивалот поврзани со модели како што се ноќта на Вештерките и Божиќ.Можете да го изберете вашиот омилен обрасци за да ги красат бања, завеси и на други места.Прилагодување : Ако имате некоја шема, ви се допаѓа, можете да го испрати до нас и ние ќе ги прилагодите на тоа за вас.Постојат 12 комплети на туш завеса куки, која може да се користи на многу места.Изработени од нерѓосувачки челик, смоли, стакло, издржлив и не е лесно да ' рѓа.Големината на кука е 1.45x1.45in /3.7x3.7cm, која може да се користи за прачки со дијаметар 0.3"-1.1" (8-28mm).Еден двострано печатење дизајн, дизајн на различни модели, богати бои, убава и шарени, како и фестивалот поврзани со модели како што се ноќта на Вештерките и Божиќ.Можете да го изберете вашиот омилен модел за да ги красат бања, завеси и на други места, и се украсуваат со различни стилови.

Останатите карактеристики

Обновено

Слични понуди