.

.

New
JUSTBINGFENG Декоративни Ѕвона Swan Часовник Европската Класична Бронза Вила Хотел Декорација Украс Кварц Види Биро часовници Дома Декорација (Боја : A)

JUSTBINGFENG Декоративни Ѕвона Swan Часовник Европската Класична Бронза Вила Хотел Декорација Украс Кварц Види Биро часовници

DEN 0.00

Тековен
Во продавницата

Се применува за часовници и рачни часовници:а дневната соба/спалната соба/Студија/ресторан/хотел/Home секојдневно Свадба/Креативни подароци.Рачно изработени шема резба,Gilt материјал,Елегантен облик,кривата на лебед е мазна и нежна,Европската стилот е едноставен и елегантен Европската вкус,Тоа изгледа луксузен и елегантен。.Дрво допаѓа чувството на смола,боја е длабоко и влажна,текстурата е реална и дрво жито е исклучителна.Красат Swan со бисерна боја、Часовник лицето и назад,Нагласи деликатес и луксузни,Вкус висок grade.Net производ големина:29.5*14*30.5 CM(Прирачник за мерење,грешка од±0.5-1 CM).Часовникот големина : 10 CMShell материјал : resin Specular Засенчување : Glass Movement бренд : Три глобални брендови на сонцето movement Movement тип : Втората скокнеш movementpower : Batterystyle : Европски стил.

Останатите карактеристики

Обновено

Слични понуди