.

.

New
Дигитални Двојна Восок Carver Допир со 2 ПЕНКАЛА + 6 Совети - S150

Дигитални Двојна Восок Carver Допир со 2 ПЕНКАЛА + 6 Совети - S150

DEN 0.00

Тековен
Во продавницата

6 совети обезбедува спектар на употреба.Способност за промена на температура, со еден допир.Dual Восок Carver со посебни оперативни контроли.Совет носители за лесен пристап и чистење.Дигитални двојна восок carver допир со 2 пенкала.

Останатите карактеристики

Обновено

Слични понуди