.

.

New
Соба Партија Декорација LED Светла 2M Неонски Сјај Светлината ЕЛ Челичното Јаже Автомобил Лента + Автомобил Полнач Возачот,Декорација (Боја : Сина)

Соба Партија Декорација LED Светла 2M Неонски Сјај Светлината ЕЛ Челичното Јаже Автомобил Лента + Автомобил Полнач Возачот,Декорација

DEN 0.00

Тековен
Во продавницата

LED светло бар, направете ја вашата партија да на следното ниво, светло до крајот на својот живот, го направи животот повеќе шарени и возбудлива.Ова ЕЛ жица е одлична за автомобил декорација, ноќни клубови, партии, темни ходници, речиси секаде каде што може да се замисли.Флексибилни и отпорен на вода, може да биде лесно свиткана, криви, се сече, заврзана,достапни за внатрешна и надворешна осветлување.Одржување слободни, лесна инсталација.Колото контрола на динамичен да трепка.Се создаде романтична, прекрасни, интересна и магична атмосфера за вашиот дом, погоден за спални соби, дневни соби, кабинети, партии, Божиќ, итн.Опис : Влезен напон : DC 12 VWire дијаметар : 2.3 mm EL светлина должина : 2 MColor : Црвена, Жолта, Зелена, Сина, Бела, Флуоресцентно зелена.Пакет содржи : 1 x EL Wire1 x Автомобил Полнач Возачот.

Останатите карактеристики

Обновено

Слични понуди