.

.

New
Zrong 125 x 1.2 x 22.23 mm Виде Ножот за Мермер Стакло Керамичка Сечење Диск Мелење Диск Дрво Тример Додатоци

Zrong 125 x 1.2 x 22.23 mm Виде Ножот за Мермер Стакло Керамичка Сечење Диск Мелење Диск Дрво Тример Додатоци

DEN 705.84

Тековен
Во продавницата

Големина : 125 x 1.2 x 22.23 mm.Може да се широко се користат во гранит, мермер, бетон, и др.Компатибилен со суви или влажни сечење и ги поддржува повеќето мермер машини, машини за сечење, аголна брусилки, итн.Погодни за сечење, брусење или полирање порцелан и стакло, како и керамика.Квалитет индустриски можат да го издржат илјади парчиња без деформација и штета.

Останатите карактеристики

Обновено

Слични понуди