.

.

New
Специјални Хоби Avia B33 Czechoslovakian Изграден IL10 Ѕверот Земјата Напаѓачот Авиони (Скала 1/48)

Специјални Хоби Avia B33 Czechoslovakian Изграден IL10 Ѕверот Земјата Напаѓачот Авиони (Скала 1/48)

DEN 0.00

Тековен
Во продавницата

Собранието Е Потребно.Вештина Ниво 3. На возраст од 14 и нагоре.Боја и Лепак не се вклучени.Оваа Скала 1/48 пластични модел комплет доаѓа моделирани во сива боја и содржи decals, како и инструкции.Направен во чешка Република.

Останатите карактеристики

Обновено

Слични понуди