.

.

New
Calvas ЗАМЕНА ДАЛЕЧИНСКИ УПРАВУВАЧ ЗА AV ПРИЕМНИК домашно КИНО avr254 avr340 avr4500 AVR137 AVR141

Calvas ЗАМЕНА ДАЛЕЧИНСКИ УПРАВУВАЧ ЗА AV ПРИЕМНИК домашно КИНО avr254 avr340 avr4500 AVR137 AVR141

DEN 233.28

Тековен
Во продавницата

Канал : 1. Употреба : Аудио / Видео Плеери.Пакет : Yes.Фреквенција : 433 MHz.Безжична комуникација : IR.ЗАМЕНА на ДАЛЕЧИНСКИОТ УПРАВУВАЧ ЗА Harman/Kardon AV ПРИМАЧОТ за домашно КИНО avr254 avr340 avr4500 AVR137 AVR141 Кога ќе примите овој далечински управувач, ве молиме да го користите веднаш по вметнете ја батеријата, тоа не треба да го поставите.Објектот специфики : Канал : 1 Use : Аудио / Видео Players Package : Yes Frequency : 433 MHz Wireless комуникација : IR.

Останатите карактеристики

Обновено

Слични понуди