.

.

New
SADDPA 72 Парчиња на Целосна Покриеност Сјајна Лажни Нокти, Сјај Лажни Ноктите Овална Лажни Ноктите Помине Уметност Клипови

SADDPA 72 Парчиња на Целосна Покриеност Сјајна Лажни Нокти, Сјај Лажни Ноктите Овална Лажни Ноктите Помине Уметност Клипови

DEN 1416.00

Тековен
Во продавницата

1. Различни големини : 12 различни големини се предвидени, погоден за секоја големина на прст. 2. Висок квалитет : Нашите нокти се изработени од АБС материјал, не-токсични и без мирис, обезбедување на вас со безбедно и удобно помине уметност искуство, кое може да се употребуваат. 3. Погоден за повеќето луѓе со различни прст големини, погоден за професионални салон или семејна употреба. 4. Може да се користи за да дизајн свој ноктите за свадби, партиите или викенд состаноци. 5. Лесен за употреба нокти налепници, трим датотека и да било должината и обликот. 1. Различни големини : 12 различни големини се предвидени, погоден за секој прст size2. Висок квалитет : Нашите нокти се изработени од АБС материјал, не-токсични и без мирис, обезбедување на вас со безбедно и удобно помине уметност искуство, кое може да биде reused3. Погоден за повеќето луѓе со различни прст големини, погоден за професионални салон или семејна употреба.4. Може да се користи за да дизајн свој ноктите за свадби, партиите или викенд appointments5. Лесен за употреба нокти налепници, трим датотека и да било должината и shape6. За било какви прашања ќе се одговори во рок од 24 hours7. Пакување : 72pcs лажни ноктите.

Останатите карактеристики

Обновено

Слични понуди