.

.

New
АПЦ Smart ПРОЗОРЦИ SRT 5000VA 208V SRT5KXLT Нови RBC140 соодветна Замена на Батеријата Поставени од страна на UPSBatteryCenter

АПЦ Smart ПРОЗОРЦИ SRT 5000VA 208V SRT5KXLT Нови RBC140 соодветна Замена на Батеријата Поставени од страна на UPSBatteryCenter

DEN 11999.76

Тековен
Во продавницата

UPSBattery Center АПЦ Smart UPS SRT 5000 VA 208 V соодветна Замена на Батеријата во Собата.Батеријата Поставена компатибилен со : SRT5 KXLT (Проверете модел #).Пристигнува целосно наполнет и подготвен да оди - (1) Година Замена Гаранција!.Топла Swappable - Без прекини потребно - Лесна Инсталација - Plug & Play.Компатибилност & Изведба Загарантирана.

Останатите карактеристики

Обновено

Слични понуди