.

.

New
100pcs 4x5 Мобилен 18650 Spacer Зрачи Школка Пластичен Држач за DIY Батеријата Пакет Заградата Батеријата Носителот ABS Пластика на КОМПЈУТЕР Материјал Едноставна Операција Т?

100pcs 4x5 Мобилен 18650 Spacer Зрачи Школка Пластичен Држач за DIY Батеријата Пакет Заградата Батеријата Носителот ABS

DEN 0.00

Тековен
Во продавницата

Професионален : Замена на традиционалните општи лепило со професионална батеријата носителот може да се донесе, погодно комбинација и посилна врска.DIY : DIY комбинација погоден за увоз на батерии.Удобен : Погодно батеријата одржување, што е најдобар избор за батеријата комбинација.Заштитна : 18650 е потребно поддршка за high-end батеријата комбинација, која може да издржи високи капка, висока јачина поддршка, лесно топлина дисипација, погодно комбинација, фиксна спецификација и слободни комбинација.Лесен за Инсталација : На картичка се наоѓа на работ, и секоја големина може да се поврзани заедно, тоа не треба да го поврзете друга опрема преку вибрации тест.Спецификација : Материјал : ABS пластика + PCAperture : 18.5 mm / 0.72 INColor : Black Combination : 4x5 battery Product големина : 80.8x101mm / 3.1x3.9in Net тежина : 2.0 KGPacking големина : 38x23.75x9.5cm / 14.96x9.353.74 inch Gross тежина : 2.85 KGPackage Including100 x пластични поддржува за литиум батерии.

Останатите карактеристики

Обновено

Слични понуди