.

.

New
RAB Осветлување EZPAN2X4-50N/D10 50W Вдлабнати Капка Таванот Troffer | 4000K Бела Работ ОСВЕТЛЕНА 5952 Lumens-Dimmable и Лесен за Инсталација 2x4' LED Рамни Панел Светлина

RAB Осветлување EZPAN2X4-50N/D10 50W Вдлабнати Капка Таванот Troffer | 4000K Бела Работ ОСВЕТЛЕНА 5952 Lumens-Dimmable

DEN 1848.00

Тековен
Во продавницата

КОМПАТИБИЛНОСТ : Rab EZPAN2 X4-50 N/D10 LED таванот панел светлата се погодни за изолирани вдлабнати тавани, капка тавани, grid тавани и рамни или плитки plenum дизајни, инсталирајте во малку, како и 4".АМБИЕНТАЛНА ТЕМПЕРАТУРА : Погоден за употреба во -30°C (-22°F) до 55°C(131°F) амбиентални температури.IESNA LM-79 & LM-80 Тестирање : Тестирани со независна лабораторија.Ro HS согласност компоненти.Димензии : 2x4 ФТ, Тежина : 13.

Останатите карактеристики

Обновено

Слични понуди