.

.

New
Fdit 5m Наводнување капка по капка Комплет со 8/11 Дистрибуција, Цевки Црево и Прилагодливи Млазници Автоматско Наводнување Поставен за Стаклена Градина Патио Тревник

Fdit 5m Наводнување капка по капка Комплет со 8/11 Дистрибуција, Цевки Црево и Прилагодливи Млазници Автоматско Наводнување

DEN 566.16

Тековен
Во продавницата

Домаќинство наводнување наводнување комплет, погоден за тераси, градини, courtyards и емисијата на растенија.Со 5m вода црево и 5 млазници, тоа може да вода potted растенија, грмушки, дрвја и клиенти.На sprinkler е опремен со брава, која може да биде автоматски се наводнувани и може да обезбеди на растенијата со потребната вода.Практична наводнување комплет, со широк прскање спектар, добра вода, заштеда на перформанси и долг животен век.Едноставен за инсталација и употреба, силна practicability, може да го подобри стапка на преживување на растенијата.Спецификација : Состојба : 100% Сосема Нов Објект Од Типот : Наводнување Комплет Материјал : Пластични Производ Употреба : Наводнување Прскање Тежина : Околу. 350g / 12.3 оз Црево Должина : Околу. 5m / 16.4 ft Пакет Листа : 1 х 5m / 16.4 ft Градина Црево 5 x Млазницата 3 x Торба на Додатоци Забелешка : 1.Ве молиме овозможи 01 инчен грешка поради прирачник за мерење.Ви благодариме за вашето разбирање. 2.Набљудувачите не се калибрира истата точка боја се прикажани во фотографии може да се покажуваат малку различен од вистинскиот објект.Ве молиме да земете во реалниот како стандард.

Останатите карактеристики

Condition:
100% Brand New
Item Type:
Watering Kit
Material:
Plastic
Product Usage:
Irrigation Spraying
Weight:
Approx. 350g / 12.3oz
Hose Length:
Approx. 5m / 16.4ft
Package List:
1 x 5m / 16.4ft Garden Hose :
5 x Nozzle :
3 x Bag of Accessories :
Note:
1.Please allow 01 inch error due to manual measurement. Thanks for your understanding. :
2.Monitors are not calibrated same, item color displayed in photos may be showing slightly different from the real object. Please take the real one as standard. :
Обновено

Слични понуди