.

.

New
VEVOR Постојано Магнетно Lifter, 880lbs Кревање Магнет, 400kg Подигање на Капацитетот Магнет Кран ја воочи големината, Neodymium Железо, Тешки Челик Лифт Магнет за Метал Кревање, ј?

VEVOR Постојано Магнетно Lifter, 880lbs Кревање Магнет, 400kg Подигање на Капацитетот Магнет Кран ја воочи големината,

DEN 0.00

Тековен
Во продавницата

880 КГ Кревање Капацитет : Max.Подигање на Капацитетот : 880 кг/400 кг.Објектот Димензија : 8x3x5 инчи.Температурата На Работа : Материјал : Челик, Neodymium Iron Capacity : 880 кг/400 kg Safety Фактор : 2.5 Димензија : 8x3x5 инчен/205x85x125 mm Handle Должина : 8 инчен/22 cm Working Температура : <80℃Нето Тежина : 30.8 кг/14 кг.

Останатите карактеристики

Обновено

Слични понуди