.

.

New
Lavento Жените Racerback Исечете Резервоарот Тренингот Работи Јога Блузи

Lavento Жените Racerback Исечете Резервоарот Тренингот Работи Јога Блузи

DEN 501.36

Тековен
Во продавницата

87% Најлон, 13% Spandex. 4-начин водат ткаенина ви овозможува да се движи без ограничување.Racerback & лажица деколте ви дава комплетна опсег на движење.Пот-wicking се вклопува како втора кожа со кул, мазна се чувствуваат.Исечете должината парови совршено со висок пораст bottoms.Идеален за активности како јога, трчање, вежби и др., или како секојдневниот резервоарот.Бранеа, peachy мека, втората на кожата се чувствуваат.Дише, пот-wicking, брзо сушење.Идеално за Јога, пилатес и студио пракса, трчање, џогирање, танц и светлина фитнес тренинг.Longline дизајн со дополнителен инчи - совршени за вашиот висок пораст панталони.Racer назад за крајна движење.Ова е дизајниран за изработка на резервоар за жени, во кој атмосфера услужни и еластичен, дише, перформанси ткаенина држи вашиот ладно и суво.За спортски изглед и се вклопуваат, ова е студио-да-улица од суштинско значење врвот со врвна удобност и сите околу мека чувствуваат.

Останатите карактеристики

Обновено

Слични понуди