.

.

New
X-DREE 200pcs 304 од не ' Рѓосувачки Челик M5x4mm Хексадецимален Socket Set Копачка Завртки Ореви(200 unids 304 acero inoxidable M5x4mm Juego де dados hexagonales Tornillos де sujeción Tuercas

X-DREE 200pcs 304 од не ' Рѓосувачки Челик M5x4mm Хексадецимален Socket Set Копачка Завртки Ореви(200 unids 304 acero inoxidable

DEN 0.00

Тековен
Во продавницата

Се Вози Тип : Хексадецимален Приклучок; Глава Стил : Хексадецимален Главата.Материјал : 304 од не ' Рѓосувачки Челик; Пакет Содржина : 200(+/-2%)компјутери x Копачка Завртка.Име на производ : Копачка Завртки; Конец Големина : 5 x 4mm/ 0.2" x 0.16"(D*L).Тежина : 64g; Главна Боја : Сребро на Ѕвонење(Peso : 64g; Боја на директорот : Tono plateado.Тема Кол : пат М5/ 5мм; Хексадецимален Ширина : 2,5 mm/ 0.1"(Diámetro del hilo : пат М5 / 5мм; Ancho del hexágono : 2,5 mm / 0.1' '. 200pcs 304 од не ' Рѓосувачки Челик M5x4mm Хексадецимален Socket Set Копачка Завртки Nuts Made на 304 нерѓосувачки челик, хексадецимален главата Копачка Завртка со рамна точка штекер.често се користи за одржување на еден макара, опрема, или други делови од вртење во однос на вратило.Опис на Spanish200 unids 304 acero inoxidable M5x4mm Juego де dados hexagonales Tornillos де sujeción Tuercas Tipo de unidad : Conector хексагонална; Estilo де cabeza : Cabeza hexagonal Material : Acero inoxidable 304; Contenido del paquete : 200 (+/- 2%) компјутери x Tornillo prisionero Nombre del producto : Копачка Завртки; Tamaño rosca de : 5 x 4 mm / 0.2' 'x 0.16' '(D * L) Peso : 64g; Боја на директорот : Tono plateado Diámetro del hilo : пат М5 / 5мм; Ancho del hexágono : 2.5 mm / 0.1' '.

Останатите карактеристики

Обновено

Слични понуди