.

.

New
Waneway Холивуд Суета Огледало со Светла, Голем Осветлен Огледало Шминка за соблекувалната & Спалната соба, Светло-up Облекување Маса Козметички Огледало, со Повеќе Бој

Waneway Холивуд Суета Огледало со Светла, Голем Осветлен Огледало Шминка за соблекувалната & Спалната соба, Светло-up Облекување

DEN 2376.00

Тековен
Во продавницата

ХОЛИВУД ОГЛЕДАЛО КОЕ ЌЕ МОЖЕ да си ДОЗВОЛАТ-Мерење на 28" x 22", нашите големи основните суета огледало може да се направи позитивна разлика во вашата дневна шминка примена на само 1/3 од цената на други конкуренти.Се ПРИЛАГОДУВА ОСВЕТЛЕНОСТА s елегантни, издржлив и лесен.Светлината и светлината бои може да се прилагоди со вклучени допре сензорот dimmer switch.Покрај тоа, таа може да се постави на маса или се монтираат на ѕид за да се зачува простор.Како единствен огледало со голема вредност на пазарот, нејзините не само добар партнер за вашата дневна убавина рутински, но исто така и прекрасен подарок идеја за вашето семејство и пријатели!.

Останатите карактеристики

Обновено

Слични понуди