.

.

New
X-DREE М5 4mm x 304 од не ' Рѓосувачки Челик Конус Точка Хексадецимален Socket Set Копачка Завртка Сребрен Тон 25 Компјутери(М5 x 4 mm 304 Juego де dados hexagonales де cono де acero inoxidable Копачка Зав

X-DREE М5 4mm x 304 од не ' Рѓосувачки Челик Конус Точка Хексадецимален Socket Set Копачка Завртка Сребрен Тон 25 Компјутери(М5

DEN 0.00

Тековен
Во продавницата

Се Вози Тип : Хексадецимален Приклучок; Глава Стил : Конус Точка.Материјал : 304 од не ' Рѓосувачки Челик; Пакет Содржина : 25 x Копачка Завртки.Име на производ : Копачка Завртки; Конец Димензии : (Д x L) М5 4mm x/0.2" x 0.16"(D*L).Тежина : 8g; Главна Боја : Сребро на Ѕвонење(Peso : 8g; Боја на директорот : Tono plateado.Тема на Теренот : 0.8 mm; Ширина Низ Станот : (А) 3мм/0.12"(Пасо де rosca : 0,8 mm; Ancho на través дел plano : (А) 3 mm / 0,12' '.М5 4mm x 304 од не ' Рѓосувачки Челик Конус Точка Хексадецимален Socket Set Копачка Завртка Сребрен Тон 25 Pcs Feature : Сребрен Тон на 304 нерѓосувачки челик материјал, М5 x 4mm Конец, 0.8 mm теренот, хексадецимален главата Копачка Завртка првенство точка штекер.Често се користи за одржување на еден макара, опрема, или други делови од вртење во однос на вратило.Опис на Spanish M5 x 4 mm 304 Juego де dados hexagonales де cono де acero inoxidable Копачка Завртка Сребрен Тон 25 pcs Tipo de unidad : Conector хексагонална; Estilo де cabeza : Punto де cono Material : acero inoxidable 304; Contenido del paquete : 25 x tornillos prisioneros Nombre del producto : tornillo prisionero; Tamaño rosca de : (Д x L) М5 x 4 mm / 0.2' 'x 0.16' '(D * L) Peso : 8g; Боја на директорот : Tono plateado Paso rosca de : 0,8 мм; Ancho на través дел plano : (А) 3 mm / 0,12' '.

Останатите карактеристики

Обновено

Слични понуди