.

.

New
4Legz Органски Сите Природни Крцкава Не-ГМО Куче Третира

4Legz Органски Сите Природни Крцкава Не-ГМО Куче Третира

DEN 0.00

Тековен
Во продавницата

Не-ГМО куче колачиња се направени со 100% органски сладок компир пире со сите природни и органски човековите одделение состојки.Ние сме горди да биде еден од првите и води Не-ГМО Проект Заверен избори за вашето куче.Свежо печени природни третира направени во САД надвор од највисок квалитет здрави состојки.Без сол, пченица, пченка, animal byproducts, хемикалии или вештачки конзерванси. 7 унца resealable пакет.Почнавме 4 Legz со идејата на свежо печени природни третира направена од здрави состојки.Синтија Мареј, заедно со нејзиниот сопруг Џон се основачите на 4 Legz.Роден глув, Синтија има уникатна перспектива, добиени во правење на закани поради нејзиниот поранешен претрес куче "Odie".Odie беше многу чувствителни на многу храна и претрпел разни симптоми, вклучувајќи тешка кожата, осип и дигестивни проблеми.Лекување на вашето домашно милениче да се колаче би требало да биде забавно, па сакавме да се добие надвор од куче бисквит и развиена некои рецепти, кои се сигурни да се донесе насмевка на вас, како и!Се повеќе и повеќе домашни миленичиња љубовници сакаат да поглезите нивните кучиња со здравата, природната храна и третира. "Направена од Состојки можете да ги Изговара" - изјава дадена од страна на еден од нашите клиенти, кои најдобро ги сумира она што го правиме!.

Останатите карактеристики

Обновено

Слични понуди