.

.

New
22 Роденден Подароци за Неа Жени 22 годишниот Роденден Подарок за Ќерка, Сестра или Пријател Зголеми Злато Компактно Огледало Среќен 22 Роденден Подарок Џеб Шминка Ог

22 Роденден Подароци за Неа Жени 22 годишниот Роденден Подарок за Ќерка, Сестра или Пријател Зголеми Злато Компактно Огледало

DEN 239.76

Тековен
Во продавницата

22 Роденден Подарок за Жените : Квалитет патна огледало ласерски направена со букви "Правење на Светот Подобро Место Од 2000 година".Совршен 22 Роденден на подароци за секој кој е вртење 22. Е совршен Подарок за вашиот 22 Роденден девојка прослава. 22 годишниот Девојки Роденден Подарок - совршен подарок сет за секој кој е вртење 22. Ова е совршен Подарок за вашиот 22 Роденденската прослава.Внимателен подарок идеја за ќерка ми, внука, сестра, внука, најдобар пријател, девојка, BFF bestie, цимерка, ко-работник, семејство, итн.Одличен подарок за да се промовира односи.Двоен-Страна Компактно Огледало : Огледало школка е направено од нерѓосувачки челик и обложено со висок сјај розово злато со гравирање.едната страна за 2xmagnifying за затворите сликата,да обезбеди повеќе детали на вашето лице, обезбедување ќе се направи професионален совршен шминка, се грижи за секој убавина детали.На другата страна е за редовните огледало,за да ги задоволат вашите разни сочинуваат потреби,да ви помогне да бидете сигурни дека вашиот кармин, eyeliner и косата се во совршена состојба.Среќен 22 Роденден Подарок Розово Злато Компактно Огледало за Жените : Ова патување огледало е пренослив и лесни, на огледалото школка е направен од нерѓосувачки челик, што е тешко и не е лесно да се деформирани и не избледуваат.Големина : 65mm(2.6 инчен). 22 Години Девојка Роденден Подарок - Овој 22 Роденден шминка огледало спакувани во сомот торбичка, подготвени за давање на подарок!Прекрасен роденденски подарок за девојки прослава пресвртница во нејзиниот живот.Овие слатки зборови ќе го загрее срцето и се врати на неверојатни спомени кога таа го користи тоа во секое време. 22 Роденден Подарок Идеи : A thoughtful 22 роденден подарок идеја за ќерка ми, внука, сестра, внука, пријател или пријателка.Совршен за патување шминка огледало за да ја одбележат 22 години во животот на една прекрасна млада дама.Роуз Злато Компактно Огледало Шминка Подарок за 22 годишниот Девојки : Слатка дваесет и две роденден - еден од најпознатите доаѓање на возраст пресвртници кои ги набљудуваме.Оваа елегантна уште нахален патување огледало ќе имаат нејзиното смеење, на нејзиниот ден, кога надарени како подарок и брзо ќе стане нејзиниот нов чанта од суштинско значење.Спецификации : Боја - Розово Злато Големина - 65mm(2.6 инчи) Материјал - не ' Рѓосувачки Челик Карактеристики - Зголемена, dual двострано Тежина - 0.067 kg (2.34 мл) Пакет : 1pcs 21-от Роденден Подарок Џеб Шминка Огледало 1pcs Сомот Подарок Торба.

Останатите карактеристики

Обновено

Слични понуди