.

.

New
VGear 7-Инчен Articulating Триење Рака за Камери и Видео

VGear 7-Инчен Articulating Триење Рака за Камери и Видео

DEN 0.00

Тековен
Во продавницата

7 - Инчен Articulating променлива триење рака.Pivots 0-90 степен и ротира 360 степени.Универзална квартал Инчен машки теми. 5.5 кг тежина капацитет и стрес тестирање.Вклучува женски спојка аматерски, и почетниците, вашиот опрема нема да биде целосна без да се VGear!Исто така достапни во 11 инчен модел.

Останатите карактеристики

Обновено

Слични понуди