.

.

New
2-Pack 5mm да 8мм Флексибилни Вратило Спојка 25мм Должина 20mm Дијаметар Stepper Моторни Доведе Завртка Спојка Алуминиум Легура Заеднички Приклучок за 3D Печатач CNC Машина DIY Е?

2-Pack 5mm да 8мм Флексибилни Вратило Спојка 25мм Должина 20mm Дијаметар Stepper Моторни Доведе Завртка Спојка Алуминиум

DEN 0.00

Тековен
Во продавницата

Погоден за 3 D печатач и други машина која се користи вратило 5mm да 8mm / 0.19 да 0.31 инч.тоа исто така може да се користи со други 3 D принтери и CNC машини кои се користат 5mm вратило моторни да 8мм доведе завртка.Големина : 25x20mm/ 0.98x0.79inch( L*OD) ; Материјал : алуминиум легура.Овие спојка е користење на 2 завртки и 2 парчиња поставени завртка за да се поправи, постабилна и издржливи.Пакет : 2pieces доведе завртка couplers.Пакет : 2 парчиња.

Останатите карактеристики

Обновено

Слични понуди