.

.

New
Т Outliner Ножеви за Andis Т Outliner, Andis GTX, Т Outliner Замена Сечилото Andis GTX Замена Нож (Керамички T Нож + Јаглероден Челик Сечилото)

Т Outliner Ножеви за Andis Т Outliner, Andis GTX, Т Outliner Замена Сечилото Andis GTX Замена Нож (Керамички T Нож + Јаглероден

DEN 359.76

Тековен
Во продавницата

АДАПТАЦИЈА МОДЕЛИ : Flymony Outliner T Нож Замена се компатибилни со Andis Т-outliner, Andis сведоци на недостиг на струја, Andis GTX, Andis GTO, ОДИ, SL, и SLS Trimmers.НАПРЕДНИ ЗАМЕНА на НОЖОТ : Нашата тример замена ножот за Andis Т Outliner е направен од премиум материјалот и изработка.Специјално конструиран заменливи ножеви може да биде нула јаз и мазна сечење.Тоа е совршен за КОНЦИПИРАЊЕТО, СУВА БРИЧЕЊЕ и ИСЧЕЗНУВА.ОДЛИЧНА КУЛЕР ПЕРФОРМАНСИ : се Изврши значително поладна од челични ножеви.Ниска преносот на топлината и триењето индекс на нашите керамички T нож му овозможува на вашиот Т тример да се задржи сечење до 75% постудена од челик сечилото.ЛЕСНО ДА СЕ ЗАМЕНИ 2. Керамичка технологија за ладилникот и мазна сечење;3. Направени од таписерии изработка за одлична точност;4. Совршено одговара на оригиналот.Лесно да се инсталира и чиста;5. Доаѓа со 4 водич чешли & 1 чистење со четка за да се задоволат сите ваши потреби.ИНФОРМАЦИЈА за ПРОИЗВОДОТ : Точка Име : Flymony Замена Ножеви за Andis Т Outliner Color : Јаглерод Black Material : Јаглероден Челик и Ceramic Packages : Јаглероден Челик Сечилото + Керамички T Нож + 4 Граница Чешли + Чистење со Четка + Accessories WARM СОВЕТИ : 1. Пред употреба, бидете сигурни дека ножеви се соодветно подмачкано за да се овозможи непречено функционирање и помогне да се спречи повлекување на косата или повреди на кожата.2. Ако било сечилото го поставите дека ќе купат од Flymony не успева да се вклопи во вашиот машина, ние ќе издава бесплатно замена или целосна наплата без причина.3. Остатокот увери да го купи и да се чувствуваат слободни да не контактирате ако имате било какви проблеми со нашите нож во собата, ние ќе ви одговориме во рок од 24 часа.

Останатите карактеристики

Обновено

Слични понуди