.

.

New
Рајан е домашно Милениче Материјали Шепа Браќа 24in Ротирачката Маса Врвот Чешлање Станица

Рајан е домашно Милениче Материјали Шепа Браќа 24in Ротирачката Маса Врвот Чешлање Станица

DEN 690.96

Тековен
Во продавницата

ДИЗАЈН - Ротирачки дизајн дава повеќе контрола и лесен пристап до сите области на куче за миленичиња чешлање.КУЧЕ ТИП - Совршен за мали кучиња и puppies.ЗАВРШИ ЧЕШЛАЊЕ ПАКЕТ - Прилагодлив чешлање рака и јамка вклучени.Чешлање рака се прилагодува од 19in - 26in.ТАБЕЛА ПОВРШИНА - Маса површина е не се лизга и лесно да се чисти.ЗОШТО РАЈАН Е домашно МИЛЕНИЧЕ МАТЕРИЈАЛИ ШЕПА БРАЌА - Основани во 1959 година, ние се зголемија од скромните почетоци како семејство-управувана четири-страница каталог меѓународен бизнис кој врвен квалитет на производите и услугите, за пет професионалци и миленичиња љубовници слично.Оваа професионални одделение табела ротира за лесен пристап и контрола.Големина совршено за мали кучиња или puppies.Тоа седи безбедно на врвот на својата редовна чешлање маса или било цврста површина.Прилагодливи чешлање рака со јамка accommodates за куче е на висина и чува куче безбедно на маса.Табела површината не се лизга и лесно да се чисти.

Останатите карактеристики

Обновено

Слични понуди