.

.

New
SATA 3/8 Вози 50-250 во/lb, 6.0-30Nm Микро-Прилагодување вртежен момент Клуч - ST96232

SATA 3/8 Вози 50-250 во/lb, 6.0-30Nm Микро-Прилагодување вртежен момент Клуч - ST96232

DEN 0.00

Тековен
Во продавницата

ТЕШКА : Сите-Челична Конструкција.ТОЧНИ : +/- 4% Точност.ЧИТЛИВОСТ : Брз и Лесен за Читање Корекција.ЛЕСНО РАКУВАЊЕ : Брзо Ослободување Ratchet главата за олеснување на контактот употреба.SATA има стекнато голем успех за својот квалитет на производот, одговорно иновации, и услуга.

Останатите карактеристики

Обновено

Слични понуди