.

.

New
12 Pack 2 мл 60ml чисто Стакло Dropper Шишиња, Haneye Стакло Тинктура Шишиња со Око Droppers за Етерични Масла, Парфеми & Течност, ја Вклучува 1 Четка, 2 Funnels и 24 Labels

12 Pack 2 мл 60ml чисто Стакло Dropper Шишиња, Haneye Стакло Тинктура Шишиња со Око Droppers за Етерични Масла, Парфеми

DEN 0.00

Тековен
Во продавницата

Производ Големина : Висина на шише со dropper : 4.6 инчи, на Висина од шише само : 3,7 инчи, со Дијаметар : од 1,5 инчи.Премиум Материјал : Овие стакло тинктура шишиња се направени од високо квалитетни и силна чисто стакло, тие се дебели, трајни и BPA Free.Со пластични капаци и силиконски врвови, шишиња се отпорни на корозија и дизајниран да биде течење доказ.Јасно се Погледне : Нашата dropper шишиња се направени од дебел чисто стакло, транспарентни стаклени е лесно за вас да се направи разлика на течности и етерични масла во шишиња јасно, не грижете се за преземање погрешно.Mutli Користи : Совршен за да ги зачувувате вашите есенцијални масла за ароматерапијата масажа, може да се пополни на шишиња со козметика, брада масло за коса, масло, парфеми нафта и на други течности.На eyedroppers се убаво за намалување на отпад.Пакет Содржи : 12 Пакет 2oz(60ml) чисто стакло dropper шишиња, 1 четка, 2 пластични funnels и 24 етикети за што да се пишува и името на секој од вашите етерични масла или на други течности, така што ќе не однесе во ред шишиња кога планирате да патуваат или да одат надвор.Стакло dropper шишиња за парфеми, етерични масла, леб масла или друга течност.Со пластични капаци и силиконски врвови, на eyedroppers се убаво за намалување на отпад.Шишиња се издржливи и BPA free, не се грижите за чување.Тие се во совршена големина за да се стави во вашиот purses или кеси, ги задоволат вашите патувања и пикник потреби.Стакло dropper шишиња за парфеми, етерични масла, леб масла или друга течност.Со пластични капаци и силиконски врвови, на eyedroppers се убаво за намалување на отпад.Шишиња се издржливи и BPA free, не се грижите за чување.Тие се во совршена големина за да се стави во вашиот purses или кеси, ги задоволат вашите патувања и пикник потреби.

Останатите карактеристики

Обновено

Слични понуди