.

.

New
Коса за Сечење Ножици Поставите Фризерски Алатка со Исклучителна Фризура Пакет за Берберот Салон Почетниот Пакет 12

Коса за Сечење Ножици Поставите Фризерски Алатка со Исклучителна Фризура Пакет за Берберот Салон Почетниот Пакет 12

DEN 0.00

Тековен
Во продавницата

Богата Фризерски Сет : Фризура shears комплет содржи 12 компјутери коса за сечење алатки.Мултифункционален Берберот Торба : Исклучителна кожа складирање торба со рака за лесно носење.Можат да се сместат сите фризерски алатки.Фризура Ножици Професионални Комплет : Стави сите фризерски алатки во торба и го носат на грбот.Вие исто така може да дејствува како фризер дома.Берберот Ножици : Направен од висок квалитет на 4 CR нерѓосувачки челик безбедно и непречено машина главата дизајн лесен за користење за мажи, жени, стари лица, децата и бебињата.Намалување на Бучава : шок апсорбер на крајот од дршката може ефикасно да се намали носат и бучава предизвикана од судирот на дршката.Се уште се загрижени за чести фризури на бербер?Овој сет на опрема ви овозможува да се намали коса во секое време и дома.На 12-вредност утврдена е голема вредност, може да се доживее чувство на barbershop дома.Тоа може да се користи од страна на целото семејство, млади и стари, и може да спаси многу од трошоците во една година.Единствена потпора дизајн им овозможува на фризурата ножици за поддршка на прсти.Стави вашиот палец и прстен прст на две токи одделно да се постигне совршена фризура ефект.Ножици дека може да се прилагоди на стегање,се прилагоди на стегање што го сакате,тоа е лесно да се работи.Вметнете ножици и фризерски gadgets, во ножици торба, се носат во торба на твојот грб, и да може да делува како коса стилист дома.Се сече убав изглед на вашето семејство.

Останатите карактеристики

Обновено

Слични понуди