.

.

New
24 x 32 ПРЕДВОДЕНА Бања Огледало Ѕид-Монтирани Суета Анти-Магла Огледало Dimmable се Прилагодува Светлината LED Шминка Огледало Вертикално/Хоризонтално

24 x 32 ПРЕДВОДЕНА Бања Огледало Ѕид-Монтирани Суета Анти-Магла Огледало Dimmable се Прилагодува Светлината LED Шминка

DEN 0.00

Тековен
Во продавницата

[Dimmable & Меморија] : осветлувањето на оваа водена бања огледало може да биде затемнето и контролирани со круг на допир копче.Вие едноставно можете да го допре круг копчето за 3 секунди за да го промените осветлување од нормално да се најпаметните.Кога led огледало се напојува од надвор и се рестартира, тоа може да се сеќавам на последниот држава. [Живот време] : во Текот 55,000 часа (Тоа ќе траат 50 ГОДИНИ, ако можете да го искористите 3 часа на ден). [Уникатен дизајн] : led огледало прекинувач и анти-магла вклучете се дизајнирани посебно.Вклучување на анти-магла switch кога е потребно, безбедно и енергија-штедење.Направен од бакар слободни Еколошки материјали со silvered одраз слој. [Анти-паѓа Пакување и Лесен за инсталација] : Анти-паѓа безбедност кутија : аглите на огледалото се заштитени, исполнет со бела пена во пакетот, анти-паѓа и анти-гребење.Тоа го намалува оштетување за време на транспортот.Led огледала го поминале сите тестови, вклучувајќи намалувањето тест, влијание тест, голем притисок тест итн.Завртка планината вклучени, лесно да се инсталира. [Водоотпорен дизајн] : На ленти од огледалото е оценети како А. Нашите LED огледала функција водоотпорен и влага-доказ подлога, IP54 го оценувате да се обезбеди безбедно осветлување во влажни средини.Извор на енергија : AC110-130 V, 50-60 HZ.Излез Извор : DC12 V, 35 W.Анти-Магла Функција : Да.Температура на бојата : 6000 K/Ладна Светлина, 4000 K/бел ден, 3000 K/Топла Светлина.Светлината со Меморија : Yes.LED Светло CRI : >95. CFYLO е посветена да ни направи едноставно сакам Дома.Ние се стремиме да поедноставување на зафатен начин на живот преку обезбедување на потрошувачите со квалитет, бања и кујна производи.Нашиот талентиран тим знае како да се забавуваат со добар дизајн и знае како да ви помогне да се создаде хармонија во вашиот дом.Така CFYLO LED Ѕид Монтирани Суета Огледало е мудар избор.Извор на енергија : AC110-130 V, 50-60 HZOutput Извор : DC12 V, 35 WAnti-Магла Функција : Да Боја Температура : 6000 K/Ладна Светлина, 4000 K/бел ден, 3000 K/Топло Light Brightness со Меморија : Yes LED Светлина CRI : >95.

Останатите карактеристики

Обновено

Слични понуди