.

.

New
SDENSHI 1 Buc 0.54 инчен Viridis 4Bits Дигитални Цевка LED Дисплеј Модул I2C за

SDENSHI 1 Buc 0.54 инчен Viridis 4Bits Дигитални Цевка LED Дисплеј Модул I2C за

DEN 837.60

Тековен
Во продавницата

Контролорот чип се грижи за сè, цртање сите диодите на светлото во позадина.Овие 14-сегмент покажува нормално се бараат од 18 игли (4 знаци и 14 вкупно сегменти секој).Овој ранец решава навреденост на користење на 18 иглички или куп на чипови од постоење на I2 C постојано-тековната матрица контролер седат уредно на задната страна на ПХБ.Продажба Поени : LED дисплеј I2 C контрола 2 - линија контрола.Оваа верзија на LED ранец е наменета за двајца двојна 14-сегмент "Alphanumeric" прикажува.Опис : Оваа верзија на LED ранец е наменета за двајца двојна 14-сегмент "Alphanumeric" прикажува. - Овие 14-сегмент покажува нормално се бараат од 18 игли (4 'ликови' и 14 вкупно сегменти секој) . - Овој ранец решава навреденост на користење на 18 иглички или куп на чипови од постоење на I2 C постојано-тековната матрица контролер седат уредно на задната страна на ПХБ. - Контролорот чип се грижи за сè, цртање сите диодите на светлото во позадина.Спецификација : - Продажба Поени : LED дисплеј I2 C контрола 2 - линија контрола. Големина на : прибл. 50.7 x 28.4 x 12.4 mm / 1.99 x 1.12 x 0.49 inch Package Вклучува : 1 Парче Дигитална Цевка LED Дисплеј Module Note : ве Молиме овозможи 1-3мм грешка поради прирачник за мерење.pls бидете сигурни дека ќе не предвид пред да конкурираат.Фото боја може да биде малку различен од вистинскиот производ поради боја приказ на различни монитори.Ви благодариме за вашето разбирање и уживајте во вашата шопинг момент.

Останатите карактеристики

Обновено

Слични понуди