.

.

New
Uxcell a13071500ux0904 Заеднички Катоден 0.36 Црвени LED Дисплеј Дигитални Цевка, 10 Pin, 2 Малку, 7 Сегмент, 0.55 Ширина, 0.59 Должина

Uxcell a13071500ux0904 Заеднички Катоден 0.36 Црвени LED Дисплеј Дигитални Цевка, 10 Pin, 2 Малку, 7 Сегмент, 0.55 Ширина,

DEN 0.00

Тековен
Во продавницата

На тип на производ е цевка.Големината(Не Вклучуваат Pin) : 15 x 14 x 6mm/0.6" x 0.55" x 0.24" (L*W*H);Дигитална Цевка Висина : 9.1 mm/0.36".Произведено во кина.Тип на производ е 5 КОМПЈУТЕРИ заеднички катоден 10 pin 2 малку 7 сегмент 0.36 инчен црвено дигитален LED дисплеј цевки, направени во Кина.

Останатите карактеристики

Обновено

Слични понуди