.

.

New
VORCOOL Покажувачот на Стапчиња, Наставата Рака Покажувачот Стигнале Покажувачот на Стап со можност да биде продолжен Покажувачот на Рачни Презентер за Учител Резерв

VORCOOL Покажувачот на Стапчиња, Наставата Рака Покажувачот Стигнале Покажувачот на Стап со можност да биде продолжен Покажувачот

DEN 0.00

Тековен
Во продавницата

Стигнале Покажувачот е професионална телескопски електрична табла Покажувачот на Наставата, за Работа на Традиционалните Табла, Електрична Табла, итн, Неговиот покажувач за на училиште, образовни или предмет настава.Преносни покажувачот е направен од нерѓосувачки челик род и ABS пластика се справи и бела мека печурки се чувствува NIB.Бидејќи пред крајот на меките се чувствува не на штета на екранот, таа се чувствува одлично.На Табла Покажувачот е Седум дел вратило дизајн, секој дел блиску конвергенција, stablity и без тресење, може да биде флексибилно прилагоди.Оваа Училница Покажувач за Наставникот обезбедува екстра влијание со проширена должина, екстра долг 39 инчен покажувачот.се протега целосна 39 инчи тоа може да се презентираат информации за засилување на студентите знаења од предметот.Совршен за Наставниците, Водичи, Каучот, Конференција за обука, Говор, Конференција песок маса, Продажен персонал, Командант, Објаснување член и така натаму, ефикасно да се истакне клучните информации при презентирање или предавање.Карактеристики - Материјал : не ' Рѓосувачки челик и Сунѓер - Проширување должина : 1m/ 39. 37 инчи - Стегање должина : 20cm/ 7. 87 инчен - се Справи со должина : 13cm/ 5. 11 инчен Рака Должина : 17cm/ 6. 69 инчен - Боја : Црна.Пакет Вклучувајќи 1pcs Училница, Табла Покажувачот.

Останатите карактеристики

Обновено

Слични понуди