.

.

New
LZIYAN 4Pcs Плетење Прст Предиво Водич,Прстен Плетенка Зглоб Асистент Игла Напрсток

LZIYAN 4Pcs Плетење Прст Предиво Водич,Прстен Плетенка Зглоб Асистент Игла Напрсток

DEN 794.40

Тековен
Во продавницата

Пакет : 1 компјутер.Материјал : Пластика.Производ Големина : Должина и ширина се за 2.17*0.59 инчен, грешка е за 0.39 инч.На извиткани прстен совршено се вклопува со вашиот прст и обезбедува цврста и силна стабилност, тоа е лесно да се користи.Мазна надворешната површина на вашата страна удобност.Безбедни и не боли прсти.Опис на производот : Боја : Како Picture Our Пакет : 1 pc Main Материјал : Plastic Product Големина : Единица Мерка(Инчи) : Должина и ширина се за 2.17*0.59 инчен, грешка е за 0.39 инч.

Останатите карактеристики

Обновено

Слични понуди