.

.

New
Shadoks Сила Ултра Тенок Случај за Apple iPhone 4 / 4S

Shadoks Сила Ултра Тенок Случај за Apple iPhone 4 / 4S

DEN 644.88

Тековен
Во продавницата

Екстра тенка и делумно транспарентен мека случај.Направени од TPU.Овој случај е дизајниран и направен на побарувачката во нашата работилница во Франција.Едноставен и ефикасен дизајн.Сите копчиња и функции останат достапни.На Shadoks Сила Дизајн Ултра Тенок Транспарентен Случај за Apple i Phone 4/4s Направени под Исклучива Лиценца Shadoks ААА Prod.Caseink Мека и лесна случај украсени со дизајн на Jaques Rouxel и Shadok мотото има сила да ја погоди ништо, тоа секогаш завршува во излегуваат што го одбра и неодамна уникатна и оригинална случај од Планетата Shadok да се заштити вашиот Apple i Phone 4/4s.

Останатите карактеристики

Обновено

Слични понуди