.

.

New
Лаптоп Случај Торба за Жените 15-15.6 Инчен Лаптоп Торба Водоотпорен Сметководствена Гласник Торба Компатибилен со MacBook Air/Pro Лаптоп Женска Лаптоп Briefcase Ракав Црна Peony

Лаптоп Случај Торба за Жените 15-15.6 Инчен Лаптоп Торба Водоотпорен Сметководствена Гласник Торба Компатибилен со MacBook

DEN 311.76

Тековен
Во продавницата

Тоа обезбеди монтажни рамо, рака.Погоден За : Студирам, на патување, бизнис, и секојдневна употреба.Пред Zippered ЏебMetalic & Трајни YKK патент за заштита на вашите предмети.Може да се користи како торба, лаптоп компјутер торба или чанта база на вашиот треба.На одличен придружник за на училиште, колеџ, бизнис, како и сите други дневни прилика.Здрав YKK патент и засилен крои, исто така, обезбеди трајност.

Останатите карактеристики

Material:
Water Repellent Polyester
Обновено

Слични понуди