.

.

New
GPX TDE3274BP 32 1080p 60Hz LED TV

GPX TDE3274BP 32 1080p 60Hz LED TV

DEN 4799.76

Тековен
Во продавницата

32" direct LED дисплеј.Мајчин 1080p Full HD (1920 x 1080) резолуција. 16 : 9 aspect ratio. Од 15.000 : 1 динамичен сооднос на контрастот.Игра MP3s & прикажува фотографии иако USB-порта или SD картичка.Опис на производот За пријатно ТЕЛЕВИЗИЈА и филм искуство во секое време, проверете GPX 32" 1080p LED TVDVD Комбинација.Таа има се што ви треба во голема забава порталот, вклучувајќи ги и DVD-играње способности.Со полна 1080p HD резолуција, 15,000 : 1 контраст размер, и размер 16 : 9, знаете што се добива одлична слика.Тоа има низа на медиумите опции и средства, вклучувајќи HDMI, composite video, USB, РКА стерео аудио, оптички дигитален аудио, 3.5 мм PC аудио, RF, стерео приклучок за слушалки и НАИЗМЕНИЧНА струја.Тоа се одликува со електронски програмски водич, sleep timer, и дигитална контрола на јачина на звук и вклучува целосна функција далечински управувач, вграден стерео звучници, вртливата стојат и вграден AC кабел.

Останатите карактеристики

Обновено

Слични понуди