.

.

New
Les Tresors Де Лили [Q1156] - Количка за складирање кутија Циркус црвено (лав)- 23x18x10 cm (9.06x7.09x3.94) (4l).

Les Tresors Де Лили [Q1156] - Количка за складирање кутија Циркус црвено (лав)- 23x18x10 cm (9.06x7.09x3.94) (4l).

DEN 0.00

Тековен
Во продавницата

Француски создавање, собирање : Циркус, Да боја) : Црвена, материјал : полиестер, целна група : Мешани возрасни.димензии : 23 cm x 18 cm x 11 см, Други својства : template : Цитат.Сите наши производи се чуваат во Франција (Grenoble регион) и се испраќаат на денот на нарачката доколку нарачката е донесен пред 3 : 00pm.Вашиот пакет ќе пристигне во 2 до 5 дена на вашето место.Количка за складирање кутија 'Циркус' за модерна декорација.Пластична кутија прилепува, ултра лесен за класификација на својот бизнис.Димензии : 23x18x10 cm (9.06"x7.09"x3.94").Капацитет : 4l.

Останатите карактеристики

Обновено

Слични понуди