.

.

New
Бебе Назад Крпа, Газа Бебе Пот Крпа, Едноставна Јасно Дише Ткаенина за Бебе Доенче(Поларна Мечка)

Бебе Назад Крпа, Газа Бебе Пот Крпа, Едноставна Јасно Дише Ткаенина за Бебе Доенче(Поларна Мечка)

DEN 1958.40

Тековен
Во продавницата

Дише ткаенина, може брзо да се емитуваат влага, удобен за бебето употреба. 6 Слоеви газа структура, брз пот апсорпција и прекрасен користење на искуство.Јасно и едноставно, не зацврстуваат, толку повеќе ќе ви се мијат помек, проширува и зголемена дизајни.Се држат настрана од флуоресцентни агенти, се грижи за вашето бебе е здрав раст.Погоден за четири сезони за да го користите, посебно дизајниран за бебе деца дете.Функција : 1. Дише ткаенина, може брзо да се емитуваат влага, удобен за бебето употреба.2. Се држат настрана од флуоресцентни агенти, се грижи за вашето бебе е здрав раст.3. Јасно и едноставно, не зацврстуваат, толку повеќе ќе ви се мијат помек, проширува и зголемена дизајни.4. Погоден за четири сезони за да го користите, посебно дизајниран за бебе деца дете.5. 6 Слоеви газа структура, брз пот апсорпција и прекрасен користење на искуство.Спецификација : Состојба : 100% Сосема New Item Тип : Бебе Назад Towel Material : Газа Изборен Тип : #1, #2 Suitable Сезони : Четири Сезони Слоеви : 6 Слоеви Големина : Прибл. 49 x 21cm / 19.3 x 8.3 in Package Листата : 2 x Бебе Назад Крпа.

Останатите карактеристики

Обновено

Слични понуди