.

.

New
Acrimet 2 Џебови Ѕид Датотека Носителот Организатор Писмо, Големина, Кристално Јасна Боја (Закачалки Вклучени)

Acrimet 2 Џебови Ѕид Датотека Носителот Организатор Писмо, Големина, Кристално Јасна Боја (Закачалки Вклучени)

DEN 0.00

Тековен
Во продавницата

Модерна и Флексибилност Модуларен Дизајн; Лесно да додадете дополнителни единици за да одговара на вашите потреби.Силен и Здрав изградба; Направен со hight квалитетна пластика.Лесно да се инсталира.Доаѓа со сет од пластични закачалки и хардвер, ако сакате висат на ѕидот.Прави организирање на вашите документи полесно; Сет од 2 единици.Совршен за задржување на писмо-големина на документи, фајлови, папки, списанија, весници и повеќе; Голема употреба во канцеларии, магацини, болница, училиште и повеќе.

Останатите карактеристики

Обновено

Слични понуди