.

.

New
Metabo 631838000 10x160 СДС-Плус КТ Вежба малку, Зелена, 10 x 160 mm

Metabo 631838000 10x160 СДС-Плус КТ Вежба малку, Зелена, 10 x 160 mm

DEN 0.00

Тековен
Во продавницата

Производителот гаранција може да не се применува.квалитативно.висок-квалитет.Вежба и длето сет за употреба со СДС Плус чекан вежби.Опис на производот METABO - ПРОФЕСИОНАЛНА МОЌ АЛАТКА за РЕШЕНИЈА Metabo нуди одржлив систем решенија од алатки и прибор за услугата доставување на вредноста денес и за иднината.Ние нудиме широк спектар на професионални корисници фокусирани на надлежноста области на м Сет Содржи : 1 x вежби СДС Плус и Про.

Останатите карактеристики

Обновено

Слични понуди