.

.

New
Бебе Абсорбента Пот Крпа, 6 Слоеви Газа Структура Едноставен, Брз Пот Апсорпција Газа Бебе Пот Крпа, Дише Ткаенина за Дома Бебе Потење Бебе(Поларна Мечка)

Бебе Абсорбента Пот Крпа, 6 Слоеви Газа Структура Едноставен, Брз Пот Апсорпција Газа Бебе Пот Крпа, Дише Ткаенина за Дома

DEN 0.00

Тековен
Во продавницата

Јасно и едноставно, не зацврстуваат, толку повеќе ќе ви се мијат помек, проширува и зголемена дизајни. 6 Слоеви газа структура, брз пот апсорпција и прекрасен користење на искуство.Дише ткаенина, може брзо да се емитуваат влага, удобен за бебето употреба.Се држат настрана од флуоресцентни агенти, се грижи за вашето бебе е здрав раст.Погоден за четири сезони за да го користите, посебно дизајниран за бебе деца дете.Функција : 1. Дише ткаенина, може брзо да се емитуваат влага, удобен за бебето употреба.2. Се држат настрана од флуоресцентни агенти, се грижи за вашето бебе е здрав раст.3. Јасно и едноставно, не зацврстуваат, толку повеќе ќе ви се мијат помек, проширува и зголемена дизајни.4. Погоден за четири сезони за да го користите, посебно дизајниран за бебе деца дете.5. 6 Слоеви газа структура, брз пот апсорпција и прекрасен користење на искуство.Спецификација : Состојба : 100% Сосема New Item Тип : Бебе Назад Towel Material : Газа Изборен Тип : #1, #2 Suitable Сезони : Четири Сезони Слоеви : 6 Слоеви Големина : Прибл. 49 x 21cm / 19.3 x 8.3 in Package Листата : 2 x Бебе Назад Крпа.

Останатите карактеристики

Обновено

Слични понуди