.

.

New
JO AMOUR 3D Mink Лажни Eyelash Природен Изглед Волумен удари со камшик Направен Од Сибирскиот Mink Коса Полесни Потемна Помеки (JOAB02)

JO AMOUR 3D Mink Лажни Eyelash Природен Изглед Волумен удари со камшик Направен Од Сибирскиот Mink Коса Полесни Потемна

DEN 0.00

Тековен
Во продавницата

JO AMOUR 3 D Mink Лажни Eyelash Природен Изглед Волумен удари со камшик Направен Од 100% Сибирскиот Mink Коса Полесни Потемна Помек. ★Модел Бр. : JOAB02. ★Волумен : ★★★. ★Должина : 12-16mm. ★100% ЗАДОВОЛСТВО ГАРАНЦИЈА : осигурајте се дека објектот се Продаваат од страна на "JOVISA" за да добијат ВИСТИНСКИ Производ.JOVISA - со Седиште во Armenia, Тајван.

Останатите карактеристики

Обновено

Слични понуди