.

.

New
МАРИЈА ЛАВАНДА Мали Супер Водат Коса Врски за Девојки Деца Жените Не се Скрши Лесна Косата со Ластичиња конска опашка на Носителите на Косата Scrunchies Не Лизгање Не Snag

МАРИЈА ЛАВАНДА Мали Супер Водат Коса Врски за Девојки Деца Жените Не се Скрши Лесна Косата со Ластичиња конска опашка на

DEN 0.00

Тековен
Во продавницата

【Симпатична и издржливи коса врски : 】 Нашите водат коса врски се многу силни доволно за било која коса видови.Овие косата со ластичиња задржете ја косата убаво и, што е најважно, нема да краен случај, финтата коса и да предизвика кршење.Тоа, исто така, не се испреплетени со фина текстура на косата и е лесно да се стави во и извади.Лесно да се DIY свој фризура. 【Високо-квалитетни материјали : 】Овие коса врски се исткаени од високо-квалитет најлон и spandex материјали.Во споредба со другите материјали, нашите производи се повеќе кожа-пријателски, мека, и издржливи.Се водат и, посилни и потрајни за долго време се користи.Тие може да се врати назад кон оригиналната форма по попушта. 【Лесно да се водат и совршена големина : 】влакна се врзуваат мерки околу 3 cm во надворешниот дијаметар, може да се поместуваат за да се постигне максимален дијаметар од 10 cm/ за 3,9 инчи.Бидејќи тоа е силен и издржлив, тоа никогаш не ќе се скрши, не браздата, nonslip, нема штета и да се отстранат лесно. 【5 бои и 100-пакет за мудро користење : 】 косата врски доаѓаат со 5 различни бои.Може да одговара крпа бои и погоден за сите прилики.Косата врски се одржи вашата коса цврсто додека работат, спортски, играње, шопинг или патување.Можете да ја напуштат некои во вашата торба, некои во вашето биро фиока, некои во вашата бања, или можете дури и удобно носат еден на вашиот зглоб за декорација.Споделување со пријателите и семејствата или давање како подароци. 【Лесен за употреба】 : се Стави на и се отстранат лесно, само пресврт овие еластична бендови околу вашата коса.Удобен и ефикасен за изработка на убава конска опашка, плетенка, итн.Направени од врвен квалитет најлон и spandex дека нема да се повлече или метежот на вашата коса.Нашиот не-еластична бендови се доволно силни и не е лесно да се скрши.Мерки околу 2mm во ширина, 3cm во надворешниот дијаметар, може да се протегала до максимален дијаметар од 10 cm/ за 3,9 инчи.Никогаш не се скрши, не браздата, nonslip, нема штета и да се отстранат лесно.

Останатите карактеристики

Обновено

Слични понуди