.

.

New
itchoate Автомобил, Мотоцикл Пневматик Вентил Главниот Клуч за Инсталација Алатка Смена Промени Поправка Алатка Автомобил-Стил, Гуми Поправка Алатки - црвена

itchoate Автомобил, Мотоцикл Пневматик Вентил Главниот Клуч за Инсталација Алатка Смена Промени Поправка Алатка Автомобил-Стил,

DEN 1648.80

Тековен
Во продавницата

Направени од премиум материјалот, тоа е силен и издржлив да ја користите.Дизајниран за да инсталирате вентил јадра.Компактен и лесен, преносни да се носат. 4.Најдобар избор : меѓу различните избори, најдобро за вас и за вашето семејство. 5.Исклучителен дизајн со сигурна суровина.Мали и практични.Пијат Носителот може да се користи во речиси сите возила и одговара секој може да се.Ќе собере голем број на други елементи, вклучувајќи и мал пијалок krabičkách итн.Изработен од пластика, мали и практични.Има големи чаши, шишиња или лименки.Лесно да се инсталира.Се вклопува во прозорецот канали.Карактеристики : Материјал : plastic Color : black Size : 140*140*140mm Package се вклучени : 1 x Автомобил Пијалоци Првенство Holder Notes : 1. Ве молиме овозможи 1-3мм мерка грешка.2. Бојата на реалните предмети може малку да се разликуваат од горенаведените слики се должи на различни компјутерски екран, ви благодариме за вашето разбирање.

Останатите карактеристики

Обновено

Слични понуди