.

.

New
Fesjoy Виси на Ѕидот Датотека Организатор, Виси на Ѕидот Датотека Организатор Големи 5 Џебови за Чување Џеб Табелата со 2 Закачалки Папка Носителот Документ Организат?

Fesjoy Виси на Ѕидот Датотека Организатор, Виси на Ѕидот Датотека Организатор Големи 5 Џебови за Чување Џеб Табелата со

DEN 1382.40

Тековен
Во продавницата

14 * 28 инчи големина, 5 џебови за чување на фајлови лесно.Џеб табелата се обесени на ѕидот за да зачувате простор, полесно да ги најдете и да пристапите до датотеките.Организирање и класифицирање на датотеки, подобрување на вашата работна ефикасност.Погоден за училница, библиотека, канцеларија и за домашна употреба.Вклучува 2 метална кука.Спецификации : Боја : Црна Точка Големина : 14*28inch Забелешка : папки датотека не се вклучени.Пакување Листа : 1 * Датотека Организаторот .

Останатите карактеристики

Обновено

Слични понуди