.

.

New
Јамајка Знаме Воланот Покритие за Жени Мажи, Универзална 15 Инчен Анти се Лизга и Пот Апсорпција Авто Автомобил Заврши Маска, која Одговара на спортски автомобили, К

Јамајка Знаме Воланот Покритие за Жени Мажи, Универзална 15 Инчен Анти се Лизга и Пот Апсорпција Авто Автомобил Заврши

DEN 0.00

Тековен
Во продавницата

Зголемена Безбедност - Целосно наредени со Не се Лизга материјал за безбедно и сигурно одговара.100% Гаранција за квалитет : Ние обезбедува 100% задоволни сервис и гаранција.Инсталирање На Настава : 1.Се чувствувам сигурна и безбедна при високи брзини со своите одлични зафат за удобно возење на долги патувања.Ги заштитат рацете од горење топла волан тркала во лето и мраз ладно оние во зима. Се повлече тесни воланот маска од врвот на страна.Држете го горниот дел на капакот и користете ја или страна на двете раце за да постепено се пониски тоа да се стегне.Одличен Материјал - Овој автомобил додаток воланот е изработен од мека и растеглив супер-еластична Нуркање ткаенина (Neoprene), кои ви даваат топол допир.Универзална Големина : Погоден за повеќето волан тркала со дијаметар од 37-38cm.Било каков проблем, ве молиме да бидат слободни да контакт. Стави воланот покривка на врвот на воланот.Јамајка знаме воланот опфаќа се вклопи во средината на големината на управниот тркала со надворешниот дијаметар на 14.Тоа е најдобар одмор подарок за вашата девојка, сопруга и мајка на пример нивниот роденден, Божиќ, или било која друга погодна прилика.Ако сте несигурни дали нашиот производ одговара на вашиот автомобил, ве молиме да се измери дијаметар од вас воланот.Лесен за Инсталација - На управувачот поклопецот е лесно да се инсталира, само слајд правилно на воланот.Лесен за Инсталација : Инсталација е обично лесно за 37cm и 38cm волан тркала.Сокриј постојните носат и да ја задржите вашиот автомобил во потрага на нови, заштитата од понатамошни носат и солза.Треба да ви е потребна било понатамошни информации, ве молиме не двоумете се да ни остави порака за брз одговор.Ние ќе ви понуди задоволителни решенија. Чувајте ги влече тесни воланот покриваат од страна на дното.5(37cm)до 15"(38cm).Не се потребни алатки.На корица има тесна одговара, па еден пар на силни раце е потребно.Ве молиме погледнете го дијаграмот за детали.Совршен Подарок - Автомобил љубовници, дами и девојки се најдобри.Во случај на потешкотии со 39cm воланот, обидете се да се загрее на покритие за 3-5 минути со фен.Произведено во САД или Увезуваат.Универзалната големина е погоден за повеќето возила, спортски автомобили, Комбиња, Автомобили, Камиони. (Ние ги користиме најновите термички трансфер на технологија за печатење, која го задржува шема од исчезнува).Универзалната Големина На автомобил воланот поклопецот е погодна за управување тркала со дијаметар од 14.Целосно ЕКО-Пријателски/Здраво/Нема Мирис/Трајни/Дише/Универзална Вклопуваат/Против Пролизгување, ви дава повеќе контрола на патот.

Останатите карактеристики

Обновено

Слични понуди