.

.

New
caterbee Бебе Креветчето Мобиле за Пакување и Игра, Креветчето Играчки со Светло и Музика, Далечински управувач,Проектор за на Возраст 0+ Месеци (Розова-Шума)

caterbee Бебе Креветчето Мобиле за Пакување и Игра, Креветчето Играчки со Светло и Музика, Далечински управувач,Проектор

DEN 1679.76

Тековен
Во продавницата

Со Далечински Управувач (2.5 метри), Проекција функција, Авто-Ротација,Светло и музика.Мобилен Pack 'n Игра во 0.46"-1.55" одговара најмногу се игра дворови, патување јасли, бебе автомобил седишта, колички, и bassinets така натаму.Јачина на глас нагоре/надолу амбиент, Со 600 минути музика(вклучувајќи ги и 3 АА ОД 1,5 V батерии).Со 5 забава teether играчки, Може да се одвои, Материјал : Безбедно Пластика.Далечински со Време на поставување, Симпатична цртан филм играчки спин полека, Може да привлече бебето внимание, да им Помогне да се вежба бебето вид.Објектот Тежина : 2.2 килограми.Производ Димензии : 22.6 x 2 x 12.5 инчи.Батерии : Вклучувајќи 3 АА батерии, ве Молиме да користите 1.5 V батерии за производот.Целна пол : Унисекс.Наменет за бебиња од раѓање до 3-годишна возраст.Објектот Тежина : 2.2 pounds Product Димензии : 22.6 x 2 x 12.5 inches Batteries : Вклучувајќи 3 АА батерии, ве Молиме да користите 1.5 V батерии за product Target пол : Унисекс Наменет за бебиња од раѓање до 3-годишна возраст.

Останатите карактеристики

Обновено

Слични понуди