.

.

New
Вентил Јадрото на Смена Комплет, Тока за Монтажа на Вентил Core Алатка Трајни производи за Автомобилската Вентил Млазницата Поправка

Вентил Јадрото на Смена Комплет, Тока за Монтажа на Вентил Core Алатка Трајни производи за Автомобилската Вентил Млазницата

DEN 0.00

Тековен
Во продавницата

Употреба на високо‑квалитет бакар материјал, вентил јадро е издржлив и носат‑отпорни.Целиот сет на додатоци може да ги исполни вашите одржување потреби.Со тока за инсталација и нема потреба да се губете време, многу погодно.Парична казна изработка, исклучителна појава, долг животен век, со елоксирани површински третман, не е лесно да исчезнат.Се усвојува не се лизга дизајн, кој е лесен за употреба, нежни на допир и висока во практичност.Претрпе голема квалитет и безбедност на тестирање за да се обезбеди сигурен перформанси.Функција : 1. Се усвојува не се лизга дизајн, кој е лесен за употреба, нежни на допир и висока во практичност.2. Употреба на високо‑квалитет бакар материјал, вентил јадро е издржлив и носат‑отпорни.Целиот сет на додатоци може да ги исполни вашите одржување потреби.3. Парична казна изработка, исклучителна појава, долг животен век, со елоксирани површински третман, не е лесно да исчезнат.4. Претрпе голема квалитет и безбедност на тестирање за да се обезбеди сигурен перформанси.5. Со тока за инсталација и нема потреба да се губете време, многу погодно.Спецификации : Предмет Тип : Автомобилската Вентил Млазницата Поправка Kit Material : Бакар+алуминиумски Легури+Rubber Installation Метод : Тока Mounting Valve Core Материјал : Copper Package Листата : 4 x Вентил Core4 x Valve1 x Двојно-Раководител вентилот на Гумата Core Отстранување Алатка.

Останатите карактеристики

Обновено

Слични понуди