.

.

New
DOITOOL Деца У Облик на Четка за заби Силикони Астронаут Ракета Прирачник Четка за заби Главата за Белење на заби Масажа Четка за заби Целата Уста четкичка за Заби за Д?

DOITOOL Деца У Облик на Четка за заби Силикони Астронаут Ракета Прирачник Четка за заби Главата за Белење на заби Масажа

DEN 0.00

Тековен
Во продавницата

Прекрасна стил го прави децата да падне во љубов со четкање на забите.На ергономски дизајн им овозможува на децата да ги измијат забите безбедно без оштетување на забите.Лесен и лесно да се носат.Погодно да патуваат или да го користите дома.Направени од прва класа материјали, издржлив, безбеден и сигурен, децата може да ги користат со доверба.забите се чисти алатка парична Казна изработка, не е лесно да се носат, лесен за користење, нема да им наштети на детето на устата и забите.Опис Оваа четка за заби е ергономски дизајниран и погоден за чувствителни непца и заби.Оваа четка за заби може да длабоко чистење и отстранување на остатоци и плакета, совршен за џвакање и усна чистење алатка за бебиња, деца, години, итн.Монтирање на усната шуплина дизајн, може да навлезат длабоко во јазот помеѓу забите и задниот дел на забите, за да се исчисти слепи области.Карактеристики - Материјал : Силикон, PP.- Боја : Избрани Боја.- Големина : 10. 2 X5 X1. 5 CM.Пакет Вклучувајќи 2x четки за заби.

Останатите карактеристики

Обновено

Слични понуди