.

.

New
Смешни Симпатична Мачка Туш Завеса, Сина Теал Желка Подводни Животни Туш Завеси, Океан Море Риба Водител на морска ѕвезда Медуза Наутички Бања Тоалетот Колеџ Хотел

Смешни Симпатична Мачка Туш Завеса, Сина Теал Желка Подводни Животни Туш Завеси, Океан Море Риба Водител на морска ѕвезда

DEN 671.76

Тековен
Во продавницата

Ткаенина Туш Завеса Материјал : туш завеси се изработуваат од одличен квалитет полиестер ткаенини, водоотпорен и суши брзо, добра и тешки и трајни, пакетот вклучува бања завеса куки, можете да го користите бања завеса лесно виси.Туш Завеса Големина : Нашите тешки дебели бања завеси мерки 72 до 72 инчен и карактеристики метал grommet дупки и премиум пластични куки прстени за да се гарантира нема рѓа.Бања Туш Завеса : туш завеса ќе комплимент за бебе бања декорација , исто така, може да се користат во дом, стан, condo, хотел, camper, RV, ученичкиот дом, училиште туш, свадби партија, атлетски клуб, теретана, роденден и секаде на друго место треба туш завеса.Грижа Инструкции : Избледи отпорни ткаенини туш завеса, Машина за миење со ладна вода, не кајгана и собори сува на ниско ниво.може да се испрскаат полите со пероксид-базирани почисто, ќе имаат беспрекорен туш завеса, За заедницата, може да се мијат пред виси на завеса за да се добие пати брчки надвор.Одлично Чувство : Нашата Бања Завесата нека ти го чувствувам одлично и ткаенина е мека, но здрав.туш завеса дефинитивно фокусна точка во мојата бања, кој дава спа-како се чувствуваат, како хотел.вие сте среќни бидејќи бања завеса едноставен, но го прави вашиот врнежи топло и порелаксирано.Нашите Туш Завеса : 1, дише, флексибилна алтернатива за цврсти врати, туш завеси донесе зголемување на приватноста на вашата бања на буџет-friendly цена.2, се Задржи вашата бања чиста и удобно секој пат кога ќе туш.Оваа тешка туш завеса има пондерирана дното и копчето дупка врвот, се држи и да се бања и лесно виси, е совршено се вклопуваат за повеќето стандардни големина бања кади.3, Нашиот туш кабина завеси се мие и трајни производи за години на уживање.Тоа е лесно да се одржува и оваа ткаенина туш завеса ќе се воздигне изгледаат и се чувствуваат на вашата бања.Можете да уживате во нова туш и капење искуство со тоа.Материјал :100% полиестер платно, repels вода и суши quickly Picture : 3 D Печатење Technolog Тоа им овозможува на живописни бои и јасни сликата да се зачува за долго time Package Вклучуваат : 1 BUC Полиестер Туш Завеса+ hooks Notice : Нашиот производ слики се реални и шут од страна на професионалци.Сепак, за екранот, светлина, од еколошки причини, не може да биде боја варијации помеѓу актуелната производ и вашиот екран.Ве молиме во вид преовладува.

Останатите карактеристики

Обновено

Слични понуди